ZAPRASZAMY do udziału w kolejnej czwartej już edycji

GRY MIEJSKIEJ

"OBROŃCOM RZECZPOSPOLITEJ"

W tym roku do udziału zapraszamy maximum 12 zespołów ( 4-5 osobowe) reprezentujących szkoły, kluby, drużyny harcerskie oraz  inne jednostki i organizacje.    (dopuszczony wiek uczestników to 10 - 19 lat)

Zgłoszenia z podaniem nazwy zespołu i jego składu osobowego, oraz kontaktu do kapitana prosimy kierować na adres

Każdy przyjęty zespół otrzyma potwierdzenie przyjęcia na grę.

Uwaga decyduje kolejność zgłoszeń !

Start gry odbędzie się o godzinie 13 30 w dniu 11 listopada 2017 roku,  a zakończenie planowane jest około godziny 15 na Szlakowisku koło sceny. Drużyny podczas gry będą miały za zadanie wykonać 6 zadań związanych zarówno ze sprawnością obronną jak i podstawowa wiedzą o działalności Armii Krajowej w naszym regionie. (teren powiatu starachowickiego) podczas II Wojny Światowej. Podpowiedź do gry stanowi także plakat z grafikami o grze.

Najlepsze trzy zespoły otrzymają nagrody i dyplomy. Najlepszy zespół dodatkowo otrzyma puchar.