Po raz kolejny przygotowaliśmy zajęcia dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Tym razem za sprawą organizatorów festynu rodzinnego "Pod Wiatą" spotkaliśmy się na terenie koło basenu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów nie zabrakło oczywiście naszej zawsze cieszącej się dużą popularnością ścianki wspinaczkowe.

 

Przygotowaliśmy też zajęcia na naszej strzelnicy łuczniczej gdzie można było postrzelać z łuków sportowych, łuków tradycyjnych czy łuku bloczkowego, który był dostępny dla zaawansowanych łuczników. Zaprezentowaliśmy też pneumatyczne gigantyczne piłkarzyki, na których rywalizowały pięcioosobowe zespoły.

 

Dla uczestników  przygotowany był też grill i słodkie pieczywo z napojami. Były też konkursy z nagrodami, gry planszowe   i kurtyna wodna przygotowana przez nasze Wodociągi, która w upalne popołudnie cieszyła się dużym powodzeniem.