Dmuchana ścianka wspinaczkowa to urządzenie, służące uczestnikom zabawy do wspinania rekreacyjnego jak również do rozgrywania na niej różnorodnych zawodów. Zajęcia na ściance odbywają  się przy pełnej, najbezpieczniejszej asekuracji linowej, na tak zwaną wędkę czyli lina umieszczona jest powyżej osoby wspinającej się.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczestnicy zabawy przed wejściem na ściankę, zakładają specjalne alpinistyczne uprzęże posiadające wszelkie wymagane normy i certyfikaty. Dla najmłodszych posiadamy specjalne szelki (pełne uprzęże)   Wspinający otrzymują także kaski zabezpieczające przed przypadkowym uderzeniem czy otarciem o chwyty wspinaczkowe. Instruktorzy asekurują uczestników z pomocą przyrządów samoblokujących, co podwaja zabezpieczenie osób wspinających się na ściance.

Dmuchana  ścianka wspinaczkowa ma wysokość 7 metrów i średnicy około 3 metrów. Posiada dwie drogi wspinaczkowe, a dzięki zastosowaniu chwytów w różnych kolorach posiada z każdej strony, aż trzy drogi o różnym stopniu trudności. Na ściance,   na czarnej nie wykorzystanej przestrzeni znajdują się dodatkowo uchwyty do zamocowania banerów reklamowych,  wykorzystywanych do promocji firm organizujących imprezę czy umieszczenia podziękowania dla sponsorów.

Informacje:

pod numerem telefonu: 602 801 701

lub

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

zapraszamy do współpracy !