Dmuchane gigantyczne piłkarzyki dają możliwości uczestniczenia w alternatywnych formach aktywności w czasie wolnym związaną z piłka nożna która cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród dzieci i młodzieży.

Rozgrywki piłkarskie odbywają się przenośnym pneumatycznym boisku sportowym o wymiarach 12na 6 metrów zbudowanym na wzór piłkarzyków stołowych, które możemy postawić w dowolnym miejscu łącznie z salą gimnastyczną czy holem szkolnym w przypadku niepogody. Każdy z zespołów piczy do pięciu osób w każdej drużynie. Skład każdej z drużyn to jeden bramkarz, dwóch obrońców i dwóch napastników w każdej z drużyn.

 

 

 

 

 

 

 

 

Konstrukcja pola do gry zapewnia bezpieczeństwo uczestników eliminując przy tym większość kontuzji, które pojawiają się podczas tradycyjnych sposobów gier zespołowych. Dodatkowo ze względu na ograniczone pole ruchu zawodników i opieranie się ich o poziomy drążek w zawodach uczestniczyć mogą także osoby z ograniczoną sprawnością ruchową czy  osoby starsze.  Do gry nie jest konieczny strój sportowy, wystarczą w miarę wygodne buty. (szpiki tu też robią furorę) Ze względu na zastosowana piłkę halową do gry, można grać tez na bosaka.

Możliwe jest zorganizowanie także rozgrywek dla osób  niewidomych, które grają piłka ze specjalnymi dzwonkami zamontowanymi w środku. Ten sposób gry można zastosować podczas imprez firmowych również z udziałem osób widzących zasłaniając im oczy. Rozgrywki szczególnie dla osób dorosłych w ramach działań profilaktycznych możemy prowadzić także w alkogoglach.

 

Informacje:

pod numerem telefonu: 602801701 lub

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

zapraszamy do kontaktu !