Tym razem poprowadziliśmy zajęcia na pikniku rodzinnym jednej z największych firm nie tylko w regionie, ale w całej Polsce,  zajmującej się produkcją żywności czyli dla zakładów Animex. Przez blisko 8 godzin członkowie rodzin pracowników mieli do dyspozycji prawie całą ofertę naszych zajęć począwszy od ścianki wspinaczkowej, poprzez pneumatyczne piłkarzyki i basen z piłeczkami po zajęcia łucznicze zarówno te w strzelaniu do celu po zajęcia z archery tag czyli łuczniczych dwu ogni. Zajęci animacyjne poprowadzili instruktorzy ze Stowarzyszenia JES, z którymi organizowaliśmy także różne konkursy z nagrodami dla uczestników. Wśród atrakcji nie zabrakło też serwowanej przez mistrza w tej dziedzinie samego Mysi, popcornu i waty cukrowej.