Gladiatorzy zwane też często ze względu na kształt urządzenia  - Coloseum to popularne ostatnio urządzenie służące do rywalizacji indywidualnej, przeznaczone zarówno dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych wzorowane na  antycznych walkach gladiatorów, przez co jest niezwykle widowiskową zabawą, dostarczającą dużą dawkę emocji zawodnikom i masę śmiechu obserwatorom zmagań.

Dodatkowo, urządzenie może służyć jako zwykłe pole do skakania dla najmłodszych. Stąd urządzenie stanowi doskonałą propozycję na większość imprez plenerowych bez względu na wiek uczestników.Urządzenie podobnie jak gigantyczne piłkarzyki, można postawić zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Informacje:

pod numerem telefonu: 602801701 lub

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

zapraszamy do kontaktu !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W-grze-udział bierze dwóch zawodników, którzy stojąc na podwyższeniu, za pomocą lanc, próbują zrzucić rywala z podwyższenia.