Z przyjemnością dzielimy się  wynikami konkursu grantowego organizowanego przez Kielecką Chorągiew ZHP. Informujemy, że po ocenieniu przez komisję ekspertów wśród 25 zaakceptowanych wniosków z całego województwa, akceptację uzyskał nasz wniosek  "Bohaterom Niepodległej – Wojna 1919-1920", którego inauguracja odbędzie się na grze miejskiej w dniu 10 listopada 2019 roku, którą współorganizujemy razem ze Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej Everest.

Akceptacje do dofinansowania uzyskał także oraz wniosek naszej Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice pod nazwą "Ratownik ZHP" w którym udział wezmą nasi harcerze, którzy chcą zasilić szeregi HGR Starachowice.

 


Konkurs i działania w ramach realizowanych grantów jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.