2020 rok zaskoczył nas wszystkich sytuacją związana z pandemią COVID-19. Można powiedzieć że na kilkanaście dni przed obozem mieliśmy jeszcze wątpliwości czy zdołamy zorganizować obóz mimo spełnienia wszystkich wymogów postawionych przed organizatorami przez służby państwowe. Sprzeczne informacje na temat panującej sytuacji spowodowało że wiele osób zastanawiało się czy wysłać swoje pociechy na wakacje. Na szczęście w porę udało się zebrać komplet uczestników i obóz mógł się odbyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizacja obozu na terenie leśnym oddalonym od centrum Krynicy Morskiej zapewnia nam nie tylko spokój podczas odpoczynku na terenie obozu, ale także brak tłoku na plaży co umożliwia organizacje wielu zajęć sportowych na plaży bez kontaktu z osobami spoza obozu. Podczas wszystkich zajęć na plaży, nie tylko tym w wodzie, o bezpieczeństwo dba ratownik wodny, który jest do wyłącznej dyspozycji naszych uczestników.  Także zajęcia programowe organizowane na obozie (ścianka wspinaczkowa, arena gladiatorów, boisko do Archery Tag czyli łuczniczych dwu ogni), prowadzone są na naszym sprzęcie, który jest do wyłącznej dyspozycji uczestników, organizowane pod nadzorem naszych ratowników medycznych, są kolejnym elementem ograniczającym kontakt z osobami, które mogłyby w jakimś stopniu zagrozić  naszym uczestnikom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W_2020 roku ukończyliśmy nasze kilkuletnie starania o wymianę namiotów dla uczestników na bardziej komfortowe, zapewniające uczestnikom zdecydowanie większa przestrzeń oraz zlikwidowanie problemów z ciągłym napinaniem namiotów oraz poprawiania masztów i zapałek. Zyskali na tym uczestnicy, którzy mogą korzystać z całej przestrzeni namiotów bez skosów i masztów na wyjściach oraz po środku namiotu, oraz kadra, której odpadło mnóstwo pracy szczególnie podczas stawiania obozu na kwaterce.