2021 rok to drugi rok w którym o wielu rzeczach decydowały względy bezpieczeństwa spowodowane pandemia COVID-19. Wiele ograniczeń i sprzecznych informacji spowodowały że podobnie jak w ubiegłym roku nie wiedzieliśmy do końca z jakimi ograniczeniami w czasie wakacji przyjdzie nam się zmierzyć. Na nasze szczęście zachorowania spały i mogliśmy przystąpić do zorganizowania obozu już w połowie maja, a nie jak w ubiegłym roku, kiedy praktycznie na dwa tygodnie przed obozem nie wiedzieliśmy czy zorganizujemy obóz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobnie jak w latach ubiegłych przygotowaliśmy dla uczestników mnóstwo atrakcji, o których nie chcemy się za  bardzo rozpisywać, bo większość zajęć widać na zdjęciach z obozu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tegoroczny obóz zapamiętamy z wielu względów. Z jednej strony w związku z pandemia czekały na nas organizatorach, a co za tym idzie na uczestnikach wiele ograniczeń. Z drugiej strony już w połowie czerwca mieliśmy prawie komplet uczestników i na dodatek udało na się postawić całą nowa stołówkę, z nowych jeszcze większych namiotów i nowymi ławostołami przykrytymi bardzo solidnymi obrusami oczywiście w kolorze zielonym. dzięki czemu jeszcze bardziej byliśmy przygotowani na różnorodne warunki pogodowe nad naszym morzem.