Wakacje z Młodzieżową Strefą Aktywności

Po raz kolejny wspieramy Stowarzyszenie Aktywności Społecznej Everest w realizacji zajęć dla dzieci podczas wakacji. Więcej o zajęciach na profilu Stowarzyszenia Everest. Gorąco zapraszamy !

 

Gra miejska i koncert Powstańcom Warszawskim

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Krynica Morska 2022

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Sobótki w Parku Miejskim

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Zakończenie roku harcerskiego na Lubiance

W ostatnia sobotę czerwca spotkaliśmy się z drużynami Hufca ZHP Starachowice na Ośrodku  Lubianka. Powodem spotkania było zakończenie roku harcerskiego przed nadchodzącą Akcją Letnią. Podczas podsumowania mieliśmy, co było niespodzianką :) , za zadanie zając się porządkami na ośrodku i stawiać namioty. Byliśmy na wydarzeniu w kilkuosobowym składzie ale i tak udało nam się postawić 3 z 6 postawionych podczas podsumowania namiotów. Mieliśmy trochę wprawy z czasów kiedy na obozie w Krynicy używaliśmy jeszcze osławionych 10-tek. Później oczekując na kolejkę na kilkunastominutowe zajęcia ze ASH,  spędziliśmy dwie godziny na plaży,  podziwiając dno zbiornika bez wody. Na zakończenie odbyło się ognisko, na którym mieliśmy okazję wysłuchać gawędy o bohaterach i ich motywacji do działania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczna niedziela w Mircu

 

Ledwie wróciliśmy z Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego, na którym prowadziliśmy V Trasę o puchar Wojewody Kieleckiego, a już dwie godziny później, w strugach lejącego się z nieba żaru, który wręcz uniemożliwiał zrobienia dobrych zdjęć, rozpoczęliśmy zajęcia na imprezie plenerowej "Bezpieczna Niedziela w Gminie Mirzec". Podczas imprezy zorganizowaliśmy nasze standardowe zajęcia, oraz dodatkowo turniej na gigantycznych piłkarzykach. Było tez mnóstwo konkursów z zakresu bezpieczeństwa oraz pożarnictwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

64 HRŚ

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Przygotowanie Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Rocznica Konstytucji 3 Maja

Artykuł w trakcie realizacji ...

 
Informacje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj43
mod_vvisit_counterWczoraj28
mod_vvisit_counterTen tydzień71
mod_vvisit_counterPoprzedni273
mod_vvisit_counterTen miesiąc164
mod_vvisit_counterPoprzedni1153
mod_vvisit_counterWszystkie605256

Online (20 minutes ago): 3
Your IP: 3.233.221.90
,
Today: Gru 04, 2023
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości